Banese | 65 m2 | Fushe Kosove

Views 3

Information

Kjo shpallje nuk është përditësuar në 7 ditët e fundit. (Përditësimi i fundit 12.04.2026)

Overview

67,500€

Bathrooms

1

Bedrooms

1

Type:

Apartment

Area (m²)

65

Location on Map

  • Location Dardania, Fushë Kosovë 12000
  • Zip Code 12000

What's Nearby?

Description

🏢Banese ne shitje | 65m²| Rr. Dardania ne Fushe Kosove

Ne lagjen Dardania ne Fushe Kosove ne katin e 7-te, ofrohet ne #shitje banesa komplet e mobiluar me sipërfaqe prej 65m² tarrase dhe me planimetri të veqantë orientim nga lindja, dhe me ashensor. 

Renditja:
1 sallon dhe kuzhine
1 dhome gjumi
1 banjo
1 ballkon

ℹÇmimi: 67,500€(i diskutueshem), pranohet edhe veture me vlerë max. 10mije euro.

📄Banesa ka flete poseduese, kontrata behet tek noteri.
 
Për më shumë detaje, shikoni pronen ne Pelikani Real Estate apo kontaktoni në +38349616196.

Pelikani Real Estate - Prona që vlejnë
35 days ago by: Pelikani Agent
Location
Ruga Dardania-Fushe Kosove
Living area (m²)
65 m²
Price per m²
1,038€
Available
01.04.2026
Documentation
With ownership papers

Details